| mircea_8413 a întrebat:

Buna am un cont de metin 2 ro pe sagitta warr lvl 20 si am nevoie de cineva sa ma ajute sa scap de cruzime va rog frumos dau funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| KameliaFrumusika a răspuns:

Buna pai in primul rand ar trebui sa cumperi Boabe Zen cu ele iti cresti gradul dar daca nu ai bani incearca sa faci un shop undeva in afara cercului cu gardianul dar fara sa te omoare cineva adica undeva mai ascuns, si o sa iti creasca gradu greu dar totusi sau ca sa nu mori ia-ti mantia evadatului care iti ascunde gradul. Sper ca te-am ajutat:*Nu uita de funda:*