| mircea_8413 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de ajutor la metin 2 ro vreau sa scap de cruzime sunt incepator joc pe sagitta regat galben warr lvl 19 si candva m-a pacalit sa lupt pe liber am mare nevoie de ajutor vreau sa scap de cruzime urgent am nevoie de ajutor dau funda

Răspuns Câştigător
| FlorianMitu a răspuns:

Pai 1 ori poti sa cumperi boabe zen 2. poti sa lupti ogramada pentru ati reveni gradul la loc 3.foloseste mantia evadatului si manusa regelui intelept pentru ati reveni gradul la loc si a creste mai repede :* funda?

1 răspuns:
| IcePhσeníx a răspuns:

Hei.
Iti trebuie boabe zen, ca sa iti scada gradul.
Le poti cumpara de la playeri.
Numai bine.