| frumosul1 a întrebat:

am un cont de youtube si am observat ca unii useri au in stanga videoclipului un banner,care inlocuieste numele! CUM FAC SI EU ASTA? bannerele difera de la un banner la altul,nu conteaza marimea! vreau doar sa nu mai apara numele in stanga videoclipurilor mele, ci un banner! DAU FUNDAAAAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu cred ca ai avea ce sa pierzi. Vorbeste cu vreun vlogger roman si cere informatii despre parteriat in detaliu daca linkurile alea nu te-au ajutat.Eu nu sunt asa bine familiarizat cu YouTube-ul asa ca nu pot sa-ti dau mai multe detalii despre parteneriat pentru ca niciodata nu m-a interesat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ai acel banner acolo, trebuie sa fii partener/a cu cei de la YouTube.
Te rog uita-te peste linkurile astea sa intelegi mai bine! :
http://www.facibani.make-money.ro/ro/cum-devin-partener-youtube/
http://www.youtube.com/yt/creators/partner.html

| frumosul1 explică (pentru anonim_4396):

Si daca fac acest lucru pierd ceva? pe mine nu ma intereseaza prea mult banii

| anonim_4396 a răspuns (pentru frumosul1):

Nu,nu cred ca ai avea ce sa pierzi. Vorbeste cu vreun vlogger roman si cere informatii despre parteriat in detaliu daca linkurile alea nu te-au ajutat.Eu nu sunt asa bine familiarizat cu YouTube-ul asa ca nu pot sa-ti dau mai multe detalii despre parteneriat pentru ca niciodata nu m-a interesat.