| tump a întrebat:

Buna am un hack metin2 switchbot... si joc pe metin 2 NR Si primele zile a mers dar acum vad ca pornesc hacku-ul dau pe start si nimic, iar cand dau la readout ( parca asa scrie ) de obicei aparea un numar ( numarul itemului din cate mi-am dat seama ) noh acum apare 0! O fi din cauza metinului o fi pus protectie? Sau e altceva?

Răspuns Câştigător
| Meheツ a răspuns:

Salut! deci, nu e de la protectie, e de la server, dupa update are anumite porturi care se "intersecteaza" cu porturile care le cere hackul si da eroare. ar trebui updatat hack-ul.

apropo, daca dai pe linkul lu kata_katalin_1992 tot ce realizezi e sa-i "dai" bani pe o chestie cu voturi. nu te ajuta cu nimic. poti chiar sa si raportezi eu asa am facut.

2 răspunsuri:
| pHoNnNe a răspuns:

Un sfat... pune bonusurile in penultima casuta, de pe ultimul rand din primul inventar dupa care dai readout, si ar trebui sa iti apara 12312 parca...succes.

| Tudorache_Eric_1996 a răspuns:

Imi dai si mie hacku?