| BogdanBogdanBobo a întrebat:

Buna am un laptop Acer aspire 5252 si nu imi rulezaza csgo foarte bine imi puteti da un link de la un program de crestere de fps-uri sau sa imi dati ceva sugestie (da da o sa imi cumpar ceva laptop dar pana atunci...)

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai singura sugestie e sa iti opresti celelalte aplicatii si sa dai grafica jocului mai micuta. Altceva, nu prea ai ce sa faci. Nu exista "program de crestere de fps-uri" pentru ca asa jucam toti GTA 5 pe Ultra, conteaza componentele laptop-ului tau, deci alta solutie decat sa iti cumperi altul / sau alte piese nu exista. Totusi, poti incerca si asta : https://www.youtube.com/watch?v=OsuUaQDoVOM sau alte tutoriale de pe youtube care ti se par folositoare. Sper ca te-am lamurit. Funda? ^^

1 răspuns:
| HiddenCat a răspuns:

Depinde de placa video.Ca CS:GO are cerinte putini mari.