| WizzaRd55 a întrebat:

Pot sa updatez/schimb placa video la laptop-ul Acer Aspire 5733-384G32Mnkk? Daca se poate imi puteti zice de unde/cu cat pot sa cumpar?

Răspuns Câştigător
| PiNNoTheGamer a răspuns:

Nu se poate deoarece are doar grafica integrata si un slot MXM nu ai doar daca ar fi de 17 inch ai avea o sansa sa aiba un slot MXM.Iar de cumparat nu prea exista de kit-uri de la Alienware cu gtx 660 dar nu sunt prea sigur ca sunt compatibile pe slotul MXM. Funda?