| sergiu3332001 a întrebat:

Buna,am un laptop Lenovo ideapad z710, cumparat nou anul trecut in vara,de curand am observat unele probleme,si anume :
cand apas pe sageti mai ales,nu ia comanda imediat,uneori chiar deloc,dar pe urma isi revine, si sageata de la mouse palpaie uneori.am reinstalat windows-ul sperand ca se va remedia problema dar in zadar,driverele le-am luat de pe Lenovo de pe site, iar altele s-au instalat automat.ce poate fii?

1 răspuns:
| Cherry94 a răspuns:

Poti incerca sa il trimiti in service.