| Sinkkkkkkkkkkk a întrebat:

mi-am cumparat un laptop Toshiba din Germania in luna August cu windows 8 instalat si antivirusul McAfee,mi-a expirat licenta windows,Dar nu l-am putut reinstala atunci deoarece nu aveam cd, internet si eram plecat din tara.De vreo 3 saptamani cand il deschid imi apare firma Toshiba si dupa imi palpaie ecranul cand e negru cand e putin mai deschis si imi apare sageata de la mouse?
Ce as putea sa fac?
Multumesc.

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Sa faci rost de un DVD cu Windows 7 sau 8 si sa-l reinstalezi.