| MamaOmida69 a întrebat:

Am un monitor vechi si cand incerc sa ma uit la un film sau ceva e foarte intunecossad Butoanele de la monitor nu`mi merg nu stiu de ce. Este vreo alta solutie sa il fac mai luminos?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Doar dacă ai un prieten electronist doar : măreşti puţin tensiunea pe grila 2.

1 răspuns:
| Adrain121 a răspuns:

Sa il faci nu dar poti cumpara unul nou si eu am avut aceeasi problema si am cumparat unul nou si inainte de al cumpara incearca sa cumperi o placa video mai mare