| DaNtE a întrebat:

Am un monitor strikat...Si as vrea sa stiu cum pot creste luminiozitatea fara sa fol butoanele de la monitor care nu mergsad
FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci in ->Start->panou de control->Hardware si sunete->Optiuni de alimentare->reglarea luminozitatii ecranului->aici reglezi performanta inalta si apoi vezi ca jos de tot in pagina ai un cursor pe care il dai la MAXIM.

Bafta!

1 răspuns:
| seby8414 a răspuns:

Pai depinde acu ce fel de monitor dar ii poti creste luminozitatea asa: il desfaci si vezi unde duc butoanele eu stiu de astea dar daca nu te pricepi dul la un specialist asa va face