| fcb1234 a întrebat:

Am un Motorola XT311, si nu am setarile pentru internet, stiu sun la aia si imi trimit setarile. Dar cand intru la *100# acolo la setari automate imi cere sa bag primele 3 litere de la modelul telefonului si nu stiu cum sa fac sa mearga tastatura ca imi merge doar numerele litere nu pot scrie. Cum fac sa mearga? Am cautat si la setari si n-am gasit nimic in privinta aceasta.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai cartela de la Orange contacteaza un operator si-ti va trimite un mesaj cu toate setarile. Apesi pe mesaj si se instaleaza singur. ai scapat de toate problemele. Si la Vodafone e la fel.

1 răspuns:
| fcb1234 explică:

Da stiu, cum am spus mai sus, dar ma intereseaza cum fac sa mearga literele acolo nu doar numerele