| Hategan_Raul_1997 a întrebat:

Buna am un procesor dual core de 2 ghz, placa video nVIDIA geforce 310 si 3 gb ram dd2, am avut prototype 2 si o mers aproape perfect la rezolutie mare si detaliile minime, ce jocuri credeti ca mi ar mai merge?

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Ce jocuri iti plac(gen) pai Lol Dota Cs 1.6 Dota 2 World of warcraft ( pandaria e pi.da rau) Call of duty 4 batlefield 2 si far cry 2 si 3 pe minim seriile clasice nfs pana in shift assasin creed pana in revelation sau black box numi aduc acu aminte exact Minecraft Micro volts Borderlands Burn out paradyse Hearthstone diablo series si mai multe tu doar da detalii ce gen de jocuri iti plac si iti mai zic.

| Hategan_Raul_1997 explică:

Jocuri open world in mare parte