| LauRENtZyu9112 a întrebat:

Am descarcat NFS Shift 2 Unleashed, dar oricat de mici as da detaliile(adica la minim) se misca foarte prost spre deosebire de Nfs The Run care merge perfect. Am procesor Intel Pentium Dual-Core 3. 0Ghz placa video NVidia GeForce gt 430 2 Gb 128 biti si 4 Gb ram.E de la PC? Sau de la ce?

Răspuns Câştigător
| vladsoare a răspuns:

"nu e de la pc. poate e de la placa video" - Placa video nu face parte din PC? happy

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat!

Răspuns utilizator avertizat