| ExtreamL4D a întrebat:

Am un server de cs dar nu intra nimeni ep el de mult si l-am pus pe siteuri si forumuri. Va spun pe care le-am pus : gametraker, freakz, este chiar si in master setti. Imi puteti da alte siteuri sau forumuri unde l-as putea pune. Apropo nic unu din admini nu are router sa tine redirecte. Ajutor Funda

Răspuns Câştigător
| YoH22 a răspuns:

Da-mi mie sv de cs am ff multi prieteni care joaca cs si eu si ei pot tine redirecte si te ajutam daca vreibig grin asta este id meu edy_dud

1 răspuns:
| ExtreamL4D explică:

Ok. Ms ca ma ajuti si o sa iti dau Admin :d daca vad ca intra ume pe el