| EdyEdysor a întrebat:

Buna,am un telefon LG-P690 dar nu are jocuri,stie cineva un site de unde pot descarca jocurile pe pc si apoi sa le pun pe telefon prin blueooth ?funda pentru cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| cosminvalerian a răspuns:

Intra pe gallery.mobile9.com, sus scrie "All devices" apesi acolo si apoi la "Add device la care scrii numele telefonului, apoi in partea stanga scrie in engleza aplicatii sau software apesi pe unul dintre ele si cauti. Funda?

3 răspunsuri:
| raducebotari a răspuns:

Spaces.ru

| kijary a răspuns:

Incearca de pe GetJar

| EdyEdysor explică:

Multumesc pentru ajutor, ai funda prietene happy