| Catalinushu a întrebat:

Am si eu o intrebare am un LG p690(optimus net). Doriti careva sa iti dati si mie niste jocuri pentru acest telefon? Cel mai mare raspuns primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Gasesti zeci de jocuri si aplicatii pe google play, trebuie doar sa ai un cont de google. daca nu ai net wireless acasa cauta un bar undeva unde stai sa bei un suc si le descarci, dar ma indoiesc ca daca ai un smart nu ai si net pe el! astept raspuns!