| Dari150 a întrebat:

Am un telefon s3 mini de 2 luni si ceva, si mi.am descarcat bine-cunoscutul subway surfers. Am 8 gb memorie totala si 3 gb spatiu disponibil, dar jocul imi merge foarte greu. P.S. Nu vreau sa imi resetez telefonul.
Dar daca voi fi nevoita sa il resetez imi voi pierde scorul, fiind conectata cu facebook?

Răspuns Câştigător
| Specialist999 a răspuns:

Daca ti-l resetezi mi se pare ca vei ramane doar cu highscore-ul dar vei pierde personajele, banii etc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorul ramane dar celelalte chestii se duc.

| mariusraduica a răspuns:

Inchide aplicatiile din fundal. descarca clean master din google play si foloseste game boost.

| Specialist999 a răspuns:

Poti insa sa iti cumperi card SD pentru memorie mai multa... costa vreo 30 de lei si se gaseste in magazinele de electeonice.