| beatixee a întrebat:

Bună.Am un virus pe nume BING pe laptop și nu știu cum să scap de el.Imi afectează laptopul tareeee....Am antivirus *avast* Vă rog mult de top ajutațimă cum să scap de el.Cel care mă poate ajuta primește FUNDA happy Mulțumesc

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Descarca acest soft MalwareBytes si da scanare cu el si rezolvi treaba. daca nu stii cum cautama pe itsoft_2011 si rezolvam treaba intru eu la tine in pc si til scot

| DaDuSH a răspuns:

Salut, nu cred ca ce ai tu este un virus.
Din cate stiu eu, BING e un motor de cautare.
Incearca sa te duci la control panel, dupa uninstall a program si s-ar putea sa fie pe acolo ceva cu numele BING toolbar sau ceva de genul happy