| bejanmarius a întrebat:

As avea si eu o intrebare.Am abonament la clicknet si acum 2 luni aveam ip dinamic, din cauza faptului ca nu mergea sa imi fac servere private la jocuri m-am schimbat pe ip static dar degeaba.Ma poate ajuta cineva? Cica este portforward! Am incercat si asa dar nimic.

Astept raspunsuri!
Multumesc!

1 răspuns:
| alinbrd a răspuns:

Deci sa inteleg ca problema ta este ca nu iti merge serveru.
Intra pe siteu http://www.no-ip.com/ fa-ti un domeniu pentru sv-u tau.si te sfatuiesc sa renunti la Romtelecom ca te sug astia de bani ca lipitorile. Aboneazate la rds.Pretul este de 2x mai mic si viteza de 10x mai mare.