| MegaChrysos a întrebat:

Buna happy As dori si eu coduri de ce, de preferinta wallhappy Insa am o prbolema la pchappy Cs-ul functioneaza doar pe d3d happy Un link de downlaodare sa imi functioneze coadele? Va roghappy Dau fundahappy P.S. Nu le folosesc pe publice, doar la mixuri devil

2 răspunsuri:
| dariusdariusdarius a răspuns:

Incearca sa descarci ak-19 are aim, wall pentru a intra in meniu apasa tab+1, 2,3

| MegaChrysos explică (pentru dariusdariusdarius):

Nu merge... Imi da eroare cand intra in hl. Altul nu mai stii? happy