| Klauu03 a întrebat:

Vreau link de la coduri silent aim + wall care functioneaza 100%

3 răspunsuri:
| vidii a răspuns:

Vai ce-as vrea sa va trazneasca intr-o buna zi pe toti, ne mancati zilele codati infecti si pe cs 1.6 si pe go...mi-e sila

| BX_Alex_1990 a răspuns:

Http://maximamspus.ro/coduri-counter-strike-1428 Cel care il folosesc si eu este ala Silent aim CS 1.6 cu rosul ala la usa :)

| Klauu03 explică (pentru BX_Alex_1990):

Mda nu merge. daca imi dai link-ul de la cs-ul care tie iti merge poate o sa imi mearga si mie. eu am cs warzone. doresc un raspuns cat mai repede daca se poate