| Inteligentul_9769 a întrebat:

Buna as dori si eu niste denumiri de jocuri ...stil nosferatu wrath of malachi... dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| sandel96 a răspuns:

Salut am jucat si eu Nosferatu e de groaza stiu un joc.saw. pentru tine bafta.

2 răspunsuri:
| Inteligentul_9769 explică:

Am jucat saw si nu imi place

| JeffRider93 a răspuns:

Dead Space (all games), Left 4 dead,Amnesia:The Dark Descent,Lucius,Silent Hill (all games),Fatal Frame (all games),Dead Island,Painkiller,Clock Tower,Alone in The Dark,Eyes,Call Of Juarez (din cate am inteles,e horror),The Darkness,Slender-Man,Jeff The Killer,Euthanasia, Hide, Candles, The Corridor, Inside.