| Crysstallss a întrebat:

Buna,as vrea sa creez un blog in care sa postez o "povestioara",ma puteti ajuta? cum sa creez blogul? detaliat va rog, chiar nu ma descurc big grin

3 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu e cu www.ucoz.ro - au si forum.ucoz.ro unde gasesti numeroase materiale utile
http://www.youtube.com/watch?v=peNoRnK-yoQ

| GabyB94 a răspuns:

Inceraca pe webnode.ro

Sau pe ce alta platforma vrei tu. Pe webnode te inregistrezi cu e-amil si parola, alegi sablonul si te apuci sa iti faci simplu pagini si sa scrii. Poti crea o pagina care sa fie titlul povestiorei tale si apoi subpagini cu capitole. Vezi ce sfaturi eu ei pe acolo si ce mai poti crea.