| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa i-mi iau Assassin's Creed 4 Black Flag da e un pic cam scump, e la 230lei daca nu ma insel la Altex.
Si mai are Assassin's Creed 3 la reducere la 99. 90lei.
Idea e ca nu prea stiu ce sa fac sa mai strang niste banuti si sa-mi iau Assassin's Creed 4 Black Flag sau s-mi iau ista la reducere?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau Watch Dogs la 199lei?

| σκμ a răspuns:

LOL! De ce ai vrea să dai atâția bani pe un joc? De TPB ai auzit? Lasă-mi mesaj pe privat și îți arăt cum să le iei gratis!

| qwertyuioppp a răspuns:

Eu am assasin cred III si este tare jocul nu stiu ce vrei tu dar eu mias cumpara 3 deocamdata pana ce il termini ai timp sati aduni pentru 4