| Fsdalajdljaljdvndnlgd a întrebat:

Buna,as vrea sa imi achizitonez un xbox one dar in camera in care este televizorul(se conecteaza la televizor) prind semnal foarte slab de la wifi. Dacaimi mut routerul in camera unde am televizorul va functiona internetul?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| MariusDB a răspuns:

Nu e mai simplu sa iti cumperi un router mai bun incat sa ai semnal in toata casa? In cazul in care ai un pat care nu se afla in camera cu semnal si vrei sa navighezi pe telefon de acolo ce faci? laughing Daca ai bani de Xbox One, cu siguranta ai si de un router bun, nu costa mult. Bafta!