| nobody5568hf a întrebat:

Am obtinut o parola de la routerul wireless, se conecteaza, imi apare ca am semnal dar nu vrea sa functioneze internetul... astept destul timp si apoi imi spune ca "au aparut probleme la conectare" De ce si ce pot face?

Răspuns Câştigător
| alinike2 a răspuns:

E parola gresita... Nu ai descoperit-o, sau routerul nu are connect DSL si iti da semnal dar nu comunici decat cu routerul nu si cu internetul...

2 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Nu ai sa te conectezi, aia este o capcana, un hacker poate sa-ti optina datele personale in felul acesta.Nu va mai conectati la routere necunoscute, au fost atatea subiecte la TV, sunt capcane.
Bafta.

| PCassist a răspuns:

Ce windows ai? verifica sa nu ai ip-uri manuale din alta clasa puse