| HatzzzJhonule a întrebat:

Bună!
Aș vrea să îmi iau o consolă nitendo classic mini.
Deoarece e și mai ieftin decât o consolă(ps, Xbox).
Vreau o părere despre cât de bună e, dacă ar trebui să o iau, etc.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cand cumperi o consola o iei pentru jocuri, deci pe scurt: Nintendo: jocuri multe, noi, cele mai tari, = LiMiTATE, pe cand Ps sau xBox absolut orice doresti! Nu ai atatia bani mai asteapta, va merita asteptarea! Bafta!

| HatzzzJhonule explică (pentru lpavel):

Mulțumesc voi mai aștepta răspunsuri.

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Consola aceea este numai pentru jocuri vechi care le juca tata pe televizor cand era mic. Daca vrei jocuri din zilele noastre mai strange bani pentru o consola de ultima generatie, Nintendo Switch, Xbox One, Playstation 4, sau poate chiar un PC.

| CORE55 a răspuns:

Nu iti recomand sa iti cumperi consola, mai strange bani si cumpara-ti un PS, sau Xbox.

| lpavel a răspuns (pentru CORE55):

Ps-ul ca si Xbox-ul sunt tot console in caz ca nu stiai dar fiecare are un nume! laughing