| HatzzzJhonule a întrebat:

Bună.
Vreau să îmi iau o consolă nitendo mini snes deoarece este ieftină. Părinții mei nu mă lasă să îmi iau una scumpă. (Xbox, Ps)
Nu mă interesează grafica vreau doar sa mă joc și să mă distrez.
Vreau să o iau pe acestea deoarece tatăl meu a avut una asemănătoare când era el mic.
Vreau o părere despre grafică, game play, interfață și consola în sine.
Vreau sa știu și părerea despre opinia mea.
Sau altă consolă sub 500 lei.
Vă mulțumesc foarte mult!

5 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

La 500 lei maxim găseşti pe OLX un PS3 sau un Xbox 360 cu tot cu jocuri şi controller, au grafica mult mai bună.

| HatzzzJhonule explică (pentru Alexuţ02):

Mă refeream la noi de pe eMAG, altex...etc

| HatzzzJhonule explică (pentru Alexuţ02):

Mă refeream noi de pe eMAG sau altex. Etc

| Alexuţ02 a răspuns (pentru HatzzzJhonule):

La console nu ți cont daca e luată acum sau acum 2 ani, dacă a fost îngrijită e ca nouă.

| HatzzzJhonule explică:

Îmi mai place deoarece are două controlăre și mă pot juca cu prieteni