| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna as vrea sa imi iau o unitate optica externa pentru ca aia de la laptopu meu nu mai merge, nu mai citeste cd-urile si dvd-urile. As vrea sa imi iau de pe net dar sa fie ieftina adica pana in 100 de lei si sa fie de calitate. Am nevoie de cateva site-uri de unde pot comanda si dupa voi care marca credeti ca e mai buna in afara de Asus?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti sa te interesezi in magazinele de electronice din orasul tau poate astfel o sa ai sanse mai mari de a gasi.