| predat0r13 a întrebat:

As vrea sa-mi achizitionez un PC nou cu un buget de 1600RON (16 milioane lei). Aici nu intra tastatura, mouse, boxe si monitor care le am deja de la PC-ul vechi.
Eu am tot cautat dar nu am reusit sa-mi fac o configuratie chiar potrivita. asa ca astept sugestii. Mentionez ca PCul va fi folosit pentru gaming.

1 răspuns:
| serverconfig a răspuns:

Salut. Uite aici o recomandare. Nu este nou, dar ai garantie 1 an si are o configuratie superioara fata de ce vei gasi nou in acest buget. Eventual in viitor iti vei putea face un upgrade la placa video :

http://www.serverconfig.ro/......80-7277948