| Radu_Casian_1990 a întrebat:

As vrea sa stiu ce marime are perfect world international (pwi).....nu ma mai jucat de mult si as vrea sa ma reapuc! Mersi Anticipat

5 răspunsuri:
| myhay0930 a răspuns:

Buna,PERFECT WORLD INTERNATIONAL, ocupa 11 GB hard-disk si are o grafica excelenta datorita cerintelor mari de sistem. laughing

| Radu_Casian_1990 explică (pentru myhay0930):

Bine. da eu vreau sa stiu cati GB are doar cand il descarc..adica cati GB imi mananca din internet cand il descarc?

| myhay0930 a răspuns (pentru Radu_Casian_1990):

Iti mananca intre 5-7 GB big grin

| Radu_Casian_1990 explică:

Cati Gb are cand il descarc fara instaler unde nu folosesc net!

| Radu_Casian_1990 explică:

Stie cineva cat gb are? Doar cand il downloadez de pe arc?