| LoVeLiFeEe a întrebat:

as vrea sa stiu ce program sa folosesc ca sa "fotografiez" ecranul calculatorului. Stiti, vreau sa fie ca o poza obisnuita, dar nu sa-l pozez cu telefonul pentru ca nu se vede bine. Adica, daca gasesc ceva pe internet, pe un site, sa pot pastra acel lucru intr-o poza facuta ecranului... sper ca intelegeti la ce ma refer. multumesc!winking

Răspuns Câştigător
| DragosNr1 a răspuns:

Pe tastatura ai butonul Print Screen, apesi pe el apoi mergi in START=>PROGRAMS=>ACCESORIES=>PAINT si apesi CTRL+V apoi salvezi si gata!

FUNDA?

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Daca ai windows 7 poti folosi snipping tool

| raducebotari a răspuns:

Cu fraps