| Yosifica a întrebat:

vreau sa fac o poza si sa vi`o arat voua pe site, ce program sa folosesc ca sa vedeti poza? sper ca intelegeti ce vreau sa spun

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Http://postimage.org/

Succes!

3 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Daca poza o ai in pc, o pui de www.imgur.com sau postimage.org :)
Daca o ai in tel, poza o bagi in pc si o pui pe imgur si dupa copiezi link-ul si o pui pe site :)

Succes!

| DjYeti a răspuns:

Faci poza, o descarci in calculator prin cablu USB, hostezi poza pe site gen imageshack si ne dai linkul.e bine asa?big grin

| Freudian a răspuns:

Pai nici un fel de program. Fa poza cu aparatul sau telefonul, baga in USB cablul de la dispozitivul respectiv, download poza in comp si de acolo o pui pe site. N-ai zis pe care site dar presupun ca pe asta. Merge pe orice site ai cont. Daca vrei sa prelucrezi poza sa o modifici sa pui texte sau stelute... sunt destule si gratuite : GIMP, ACDSEE, PICASSA ..etc.