| mikafrumi223 a întrebat:

as vrea sa stiu de ce nu mai merge facebook.ul! Imi apare o eroare de certificat. Nu merge sa postez poze etc...

5 răspunsuri:
| DamnedDark a răspuns:

-poate nu ai activat mailul
-poti avea dns-ul otravit (detalii aici: http://videotutorial.ro/......-hackeri/)
-alti virusii
-incearca sa stergii cookie din browser

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Se poate să existe mai multe probleme :
-E din cauza neconfirmări e-mailului de confirmare;
-Stricarea browser-ului;

Soluții :
-Uită-te la mesaje și la spam;
-Reinstalează / schimbă browserul.

Ai putea face un print screen la problemă cu PhotoScape ( ne-ar fi de ajutor )

| mikafrumi223 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

cam cat ar costa bronserul ala?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru mikafrumi223):

Păi browser-ul e gratis : http://www.mozilla.org/ro/download/?product=firefox-23.0.1&os=win&lang=ro

Ai mai putea încerca să ștergi cookie-urile cu CClener : download.piriform.com/ccsetup405.exe

Ai grijă ce ștergi și cum folosești CClener, dacă nu știi ceva : informează-te sau lasă așa.

P.S : în caz că mai folosești și alte programe gen : anti melwere sau fix registry, să faci întodeauna backup în caz că iese ceva prost.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Poate ai virusi