| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu cine joaca League of Legends de aici. Sa imi spuneti numele, lv si regiunea. ( Daca vreti si orasul ca poate suntem din acelasi oras ).

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok, o sa te contactez in seara asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu styx01 cont banat pana pe 5 ianuarie lv 30
MetriX112 cont lv 30 banat pana pe 7ianuarie ( din cauza unui prieten ) :@
sKiNeK002 cont lv 18 joc pe el pana se debaneaza styx01winking
Tot pe EUNE, dar nu sunt din Piatra Neamt

| TryToKillMe a răspuns:

SAll, asta nu e un raspuns pentru funda. vreau si eu sa ma apuc, imi poti explica cum se joaca pe iD-ul zelesoryn?

| Codrin_Vicu_1987 a răspuns:

ATI Saphire 6570 lv 21 EU Nord Est Is din piatra neamt