| xPitikaa a întrebat:

Intrebarea asta este pentru cei care joaca League Of Legends!
In LoL poti schimba REGIUNEA si pe acea regiune poti schimba si LIMBA pe care o vrei, daca schimbi limba de exemplu in romana iti schimba atat vocile campionilor cat si numele itemelor, etc.Stiu insa ca exista un program care poate schimba doar vocea campionilor si sa pot pastra totusi numele itemelor si astea in engleza..As vrea sa am vocile in Coreana si totusi sa pastrez toate numele, etc. in engleza! Funda cine stie cum se numeste programul si daca se poate si link de download.

P.S: Stiu ca poate nu m-am exprimat cum trebuie dar poate intelegeti voi happy.

P.P.S:Veniti cat mai repede cu raspunsuri pentru funditaaa

Răspuns Câştigător
| theeternal a răspuns:

Salut,

Programul de care zici tu se numeste LVOC (LoL Voice Over Changer). Aici ai si link de download de pe site-ul oficial, precum si tutorial how to use: http://lexwah.com/lvoc/
Sper ca ti-am fost de folos.

| xPitikaa explică (pentru theeternal):

Mulțumesc mult chiar m-ai ajutat enorm... Am căutat pe internet ceva de genul "LoL voice changer" "League of Legends voice changer, etc.Dar nimiclaughing Mulțumesc mult încă o dată, ai funditzăăăă de la mine :d

1 răspuns: