| anna1235 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu un metin privat misto... fara hamachi ceva unde cresti repede nu chesti ca te da la 96 te duci la nu stiu cine te face 127 asta nu mai e mtdejastraight face ) sa fie la magazine +9 si ieftine thinking nu vreau hammer sa cum se scrie. as vrea un server unde sunt romani plz dau fundita:X am vzut mt monster... dar nu merge pag principala stiti dc?

3 răspunsuri:
| RaUlBoY a răspuns:

Ce zici de Metin 2 dinamik?
cresti usor cu inel de experienta in v3 pana la 98 si ai tot ce iti trebuie la magazin faci foarte usor banii ( chiar daca nu sunt ieftine nu sunt nici scumpe-iti ajung banii)- ai bomba zen, grudge, epica, king, arme de 92... e prea jmecher

| ricardo_2331 a răspuns:

Metin 2 united

| anna1235 explică:

Metin united am jucat dar nu'mi placebig grinpuntei si site plzbig hug