| Coman_Andrei_1980 a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb prietenul meu filmeaza cu fraps pentru ca vrem sa ne apucam de youtube si cand filmam el in videouri se aude doar pe el si pe mine nu sau ma aude pe mine si pe el nu cum sa facem sa ne auzim amandoi in videouri dau funda.

2 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Trebuie la fraps sa fie o optiune sa se auda si sunetele de la Windows. Daca selecteaza aia o sa te auzi si tu pe video.

| Coman_Andrei_1980 explică:

Si mai este o problema se aude incet cand vorbeste el cum sa repar asta