| TropicalSun a întrebat:

As vrea si eu un cont de metin2 ro, o shamanca sau shaman de preferat, de la lv 30 in sus. Daca cineva din voi nu mai joaca, trimitetimi contul prin mesaj, cu parola, si daca merge dau funda pe un raspuns la aceasta intrebare.

P. S: Contul sa nu fie chiar gol...sa aiba cate ceva pe elbig grin

3 răspunsuri:
| TropicalSun explică:

Da, daca poti sa mi-l dai, ca imi trebuie ca shop/farmer.Trimitel mai bine prin mesaj si daca merge iti dau fundita pe raspunsul de aici
big grin

| pufoseniaRO a răspuns:

Pai uite eu am un cont in care nu mai intru dar am maxim lvl 13 oricum daca il vrei da mi mesaj ca daca ti l dau aici poate sa intre oricine... sper sa te ajut

| pufoseniaRO a răspuns:

Pai uite eu am un cont in care nu mai intru dar am maxim lvl 13 oricum daca il vrei da mi mesaj ca daca ti l dau aici poate sa intre oricine... sper sa te ajut...