| Kenvi a întrebat:

Care are un cont de mondialmt2 ultra fun? shaman daca se poate pls happy nu ma intereseaza lvl.Pls trimitetimi contul si parola pe mail la darckdragon_25@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| ladarualin a răspuns:

Buna daca vrei pe new ward til dau eu pe al meu de de lvl 77 78 sau 79 id ladarualin si parola otimus sau otimusss nu mai stiu care era incercale pe amandoala sa spunem ca tu zici :multumesc perge iti raman dator si eu spun:npc oricum eu nu mai joc laughing laughing

2 răspunsuri:
| Unicatul a răspuns:

Aline mersi de cont chiar merge acum e de lvl 156 posedata +13 pumnale de 156 mersi mult

| costyblondu108 a răspuns:

Frte la mine dc nu merge mt2 mondial ca e supe tare dar cant incerc sa intru pe mt2mondial ultra fun nu imi apare pagina cine stie ce sa fac va rog