| Aly359 a întrebat:

Buna as vrea si eu sa stiu daca joaca cineva metin2 pe ro si ce nivel aveti. daca aveti vreun cont care nu va mai trebuie trimitetimi un mesaj privat cu numele si parola dau funda mersi

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nu mai cereti conturi la Metin 2, devine deja stupid sa fie TPU plin de intrebari din astea.
Munceste si tu, daca vrei un cont mai avansat, cine crezi ca o sa iti dea un cont pe care a muncit, sa fim seriosi, nimeni.
Pune si tu osul la treaba.

P.S.nu lua ce ti-am spus drept cearta.Am incercat sa spun ceva care sa te ajute pe viitor.

| alexpr2000 a răspuns:

Am eu de 54 dar nl dau tongue