| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu un hack pentru cs go care sa mearga. Pls. Daca puteti sa-mi aratati cum sa-l instalez, ca eu nu stiu.

4 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Te ajut eu
ADD me pe skype
luci_1071

| gabyFCSBgabriel a răspuns:

Nu merg codurile pe cs go...crying(

| Wars_Cube_1985 a răspuns:

De ce iti trebuie hack? O SA AI BAN! NU E BINE CU HACK.Trebuie sa joci cinstit, eu nu folosesc hackuri pe nicaieri, daca vrei sa stii sa joci counter strike atunci antreneazate in joc si dupa vei fi mai bun.

| Promises a răspuns:

Uite aici cel mai bun hack nedetectabil si functional, restul sunt riscante (majoritatea). Ai in el de toate - http://bit.ly/2byTKee