| Clara20 a întrebat:

as vrea si eu un metin2 server privat tare. stiti vreun metin2 fara hamachi sa imi spuneti? (dau funda cal mai bun raspuns)

3 răspunsuri:
| swat009 a răspuns:

Sall stiu eu ti le zic:metin2ro,metin2mondial si united sau saitul:top metin2 private server

| elicos a răspuns:

Dinamik,kingdom,united,fun,tim,gx,mondial,hammer.

| GroparuVesel a răspuns:

Http://4metin.ro/servere-hostate-ip/metin2black-server-24-24-t19000.html si site pe care iti faci cont http://metin2black.servegame.com/reg.php dar citeste primul link mai intai... funda?:D