| OneShot001 a întrebat:

aseara mi-am descarcat pe laptop cs1.6 professional si era de fapt virus, ceva program scris in chineza mi-a aparut apoi blue screen. Am oprit laptopul si din safe mode am reusit sa sterg ce era in chineza dar mi-a ramas Safe Finder. Cand pornesc chrome-ul imi apare ca prima pagina si cand caut ceva tot in acel motor de cautare imi arata.E enervant si m-am uitat la cateva metode pe youtube dar nu am reusit sa rezolv.In uninstall programs nu imi apare. Vreo idee?

3 răspunsuri:
| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Reinstall windows.

| JoKeRuLwTF a răspuns:

Imi pare rau dar trebuie sa iti reinstalezi windows-ul si iti recomand sa iti iei CS-ul de aici www.csnvidia.com!

| OneShot001 explică (pentru JoKeRuLwTF):

Sunt plecat 2saptamani din oras si nu am stick-ul de win7 cu mine.