| WeAreSmart a întrebat:

Am un laptop HP Wind 7, s-a luat curentul si s-a stins, cand il aprind imi apare Blue Screen si se restarteaza, am reusit sa intru in Safe Mode, acum ce sa fac? sa reinstalez windows-ul sau altceva?

3 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Si unde ma rog este bateria laptop-ului? Daca era pusa nu aveai probleme.

Oricum dacă ai intrat in safe mode e o problema software. Scrie mesajul de eroare pe care îl primești.

| HelpMeNow a răspuns:

Bluescreenul poate aparea din mai multe cauze, ori un ram s-a ars, ori hdd-ul s-a ars, ori placa de baza, ori este supraincalzit (0x0124), depinde...

| Sebyzavate99 a răspuns:

Dupa parerea mea incearca sa reinstalezi win si daca nu merge mergi cu el la un service si vezi ce s-a intamplat cu el