| ioana29andreea a întrebat:

Astazi mi-am cumparat cu mouse Hama (wireless optical mouse AM-7300). I-am pus bateriile, am bagat stickul usb si l-am pornit. In momentul in care l-am pornit, mi-a aparut o lumina rosie care s-a stins dupa 1 secunda. Imi puteti spune va rog care este problema si cum as putea sa o remediez?
Dau funda mss

Răspuns Câştigător
| ishallhelpyou a răspuns:

In primul rand, ai ales o marca foarte proasta.

Ai incercat cu alte baterii? Dupa cum suna, a dat sa porneasca senzorul optic, dar bateriile erau epuizate si a murit.

Incearca sa-i pui baterii puternice (ALKALINE), acestea sunt recomandate pentru astfel de dispozitive.