| FastDie a întrebat:

Am si eu o problema cu un mouse de la HAMA care nu mi-l mai citeste... de 2 zile incerc sa remediez problema si nu gasesc solutie. As incerca cu un driver pentru mouse dar nu gasesc, care va pricepeti la drivere va rog sa imi gasiti si mie unu'. Hama Optical Mouse >>AM100

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Testeaza mouse-ul pe un alt dispozitiv, pc sau laptop, pentru a sti daca el insusi are erori sau daca sistemul tau, din diferite motive, nu il accepta. Mouse-ul si tastatura sunt dispozitive "plug and play" (conectezi si folosesti). Nu au nevoie de drivere, deci nu te complica cu programe. Verifica-l pe alt sistem, ca sa poti trage o concluzie.