| alabamaboc a întrebat:

Ati auzit de jocul bitefight? Sunt convins ca da, va rog spuneti-mi si mie cum ar treburii sa-mi cres un vampir mentionez ca am lvl 1 si inca nu am bagat nici un plus nimic. Vreau sa stiu cum sa bag plusurile. La viata atac etc. Ajutor va rog, dau funda!

1 răspuns:
| GmVenNo a răspuns:

Buna. Ati auzit de jocul bitefight? Sunt convins ca da, va rog spuneti-mi si mie cum ar treburii sa-mi cres un vampir mentionez ca am lvl 1 si inca nu am bagat nici un plus nimic. Vreau sa stiu cum sa bag plusurile. La viata atac etc. Ajutor va rog, dau funda!