| cuticaadrian2 a întrebat:

Buna
Au aparut noile furby care se spune ca ar avea memorie proprie, ca ar fi vii.Cu toate astea are un pret imens,dar chiar merita,chiar este asa de bun?
Voi aveti furby, spuneti despre ei!

1 răspuns:
| Dutoiu_Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Buna! Am un Furby din seria noua. E foarte amuzant. Danseaza, se gadila... Dar ai grija, tu ii creezi personalitatea, iar atunci cand te porti urat cu el si-o schimba. El are multe, multe alte functii. Il gasesti in Noriel cu 300 RON. Sper ca te-am ajutat. Pa!