| BloodyHuman a întrebat:

Azi ma jucam gta san andreas si am ajuns la o misiune care mi zicea sa ma duc la un garaj.Acolo omul mi-a dat un logan sa il tunez dar cand selectez cum sa il tunez imi apare o fereastra cu debug don't send si send error report si se inchide joculsad. Ajutati-ma va rog! Funda.

Răspuns Câştigător
| SMaricel a răspuns:

Mai are o eroare, oentru ca lipseste ceva din gta san andreas, mai exact din floderul data-missions poate nu l-ai copiat bine.

1 răspuns:
| ktalin2k a răspuns:

Simplu
modu pe care il ai tu pus (adica loganu) iti da crash
singura ta solutie sa reinstalezi gta sa sau sa dezinstalezi modu
FUNDA big grin?